Ford E-Transit
Cust. L2H1 Sport 218PK Automaat Schuifdeur links en rechts Airco | adap.cruise | Navi | 360 camera | 19"Lm velgen
Direct kopen, basisprijs: € 43.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 43.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 724,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford E-Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | Cust. L2H1 Sport 218PK Automaat Schuifdeur links en rechts Airco | adap.cruise | Navi | 360 camera | 19"Lm velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 1 mei 2026 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 724,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 43.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-904-CU |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.223 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Radio
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Armsteun voor
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Regensensor
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- doorlaadopening
- Draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack
- electronic climate control
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtepomp
- Zijwandbekleding laadruimte